Mida sisaldab endas Firefox 1.5

Parem veebikogemus

Firefox 1.5 kasutajaliides on vaistlik ja blokeeribviiruseid, spioontarkvara ja pop-up aknaid ja lisasid. Surfamine webis on kiirem kui kunagi varem. Seda on väga lihtne installeerida ja oma järjehoidjaid importida sinna. Sisaldades endas lipikutega lehitsemist (Tabbed browsing), integreeritud otsingu paneeli, RSS ja sarnaste uudistevoogude järjehoidjat (Live Bookmarks) muudab Firefox veebikogemust, paremaks.

Kiirem lehitsemine

Naudi kiiret lehe laadimist navigeerides edasi ja tagasi. Täiustatud mootor mis muudab Firefoxi poolt kuvatavad lehed veelgi täpsemateks ja veatumateks, toetudes uusimatele Webi standarditele.

Automatiseeritud uuendused

Uus tarkvara uuenduse moodul (Software Update) võimaldab ja aitab sinuni tuua viimaseid turvalisuse ja arendusega seotud uuendusi. Firefox suudab ise automaatselt uuendused allalaadida ja annab märku kui need on valmis installeerimiseks.

Lipikutega lehitsemine

Kasuta lipikutega lehitsemist, et avada mitu webilehekülge ühes browseri aknas liikudes nii kiiresti ja edasi ja tagasi. Lohista ja aseta lipikuid sellises järjekorras nagu täpselt on vaja.

Täiustatud Pop-up'ide blokeerimine

Firefoxi sisseehitatud pop-up'i blokeerijat on täiustatud, et hoida soovimatud pop-up aknad blokeeritult esile kerkimas.

Integreeritud otsing

Kasutades ära võimsate otsingumootorite võimalusi sisseehitatud otsingu paneeli abil leiad kõik vajaliku, ja lihtsalt on võimalik uusi otsingumootoreid veel juurdegi lisada.

Suurem turvalisus

Firefox tagab turvalisuse kui sa parajasti surfad webis, sulgedes ukse spioontarkvarale, ussidele ja ja viirustele. Firefoxi arendajate kogukond ja turva eksperdid töötavad varavalgest pimedani turvalisusega seotud küsimuste ja probleemide kallal ning väljastavad uuendusi, et sind kaitsta.

Kustuta privaatne info

Kaitse oma privaatsust uue Kustuta privaat info (Clear Private Data) tööriista abil. Ühe kliki abil on võimalik kustutada kõik isiklikud andmed, lehitsemise ajalugu, cookid, vormi sisestused ja paroolid.

Uudistevood/Live Bookmarks

Püsi graafikus oma lemmik webisaitide ja blogide arenguga. Kasuta Live Bookmarks'i mis uuendab ennast ise automaatselt viimaste muudatusteni mis webis aset leiavad.

Ligipääsetavus

Firefox 1.5 toob lihtsama navigeerimise kõigi kasutajateni, including those who are visually or motor-impaired. Firefox is now the first browser to support DHTML accessibility, which enables Web content to be read aloud - even new kinds of graphics-rich content. Users may navigate with keystrokes rather than mouse clicks, reducing the tabbing required to navigate documents such as spreadsheets. Firefox 1.5 is also the first browser to meet government requirements that software be easily accessible to users with physical impairments.

Customize Firefox

Select new button controls for your toolbars, install extensions to add new features, or change the look of your browser with themes - the way Firefox looks and works is under your control.

Järgmise põlvkonna web'i tugi

Innovative new Web applications and services deliver a richer Web experience. Support for open Web standards in Firefox ensures you can get the most out of this emerging class of Web-based tools.